1. kolo Realitní golfu zná své vítěze

Krásné letní počasí, příjemná atmosféra a přes 30 hráčů na startu, to bylo čtvrteční ráno v Prague City Golf Zbraslav. Konalo se zde totiž velmi neobyčejné setkání zástupců realitních kanceláří – golfový turnaj s názvem Realitní golf. Organizátoři Realitní vzdělávací institut a agentura GPA připravili velmi zajímavý formát. Soutěžilo se v týmové soutěži, kdy za každou značku realitní kanceláře nastupovala dvojice a té se sčítal výsledek v netto bodech.

„Jsem rád, že se nám podařila realizovat myšlenka, kterou jsme s přáteli z různých realitních kanceláří měli již delší dobu. Neustále se na trhu potkáváme, ale máme minimum příležitostí se setkávat neformálně, golf je skvělou možností. Děkuji všem za zájem, účast a předvedenou hru“ uvedl za pořadatele Robert Hanzl

Jako na každém správném turnaji byly pro nejlepší připraveny ceny od partnerů turnaje a poháry. K vidění byl i pohár putovní, který získá vítězná dvojice za rok 2017. „Výsledky dávají šanci pro většinu týmových dvojic i do druhého turnaje a to je dobře. Drama to bude tedy až do konce, i když velmi rádi přivítáme hráče, kteří na prvním turnaji nebyli. I oni mohou soutěžit v individuálních soutěžích“ dodal Robert Hanzl.

A kdy se bude konat druhé a závěrečné kolo letošního ročníku realitního golfu? Všichni golfisté z realit a příbuzných oborů – zapište si datum 27.9.2017. Potkáme se společně na Dýšině, která letos hráčům přichystala novinky v podobě několika upravených jamek.

Těšíme se na vás!

Výsledky turnaje dvojic:

1. místo Miroslav Havelka, Aleš Kužma – Omega reality 64 bodů

2. místo David Srb, Tomáš Kleiner – NEXT REALITY 63 bodů

3. místo Ondřej Mašín, Martin Diblíček – Reality IQ 63 bodů

Individuální výsledky:

1. místo společně Milan Zavadil Grand reality, Ondřej Mašín Reality IQ 40 bodů

3. místo Aleš Kužma Omega reality 36 bodů

4. místo a cena Nearest to the pin a Longest Drive – Markéta Doležalová FARAON REALITY 34 bodů

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů