Poslední realitní událost tohoto pololetí se blíží – již za 4 dny.

První polovina letošního roku byla doslova nabitá nejrůznějšími událostmi. Z hlediska informovanosti a setkávání se mezi odbornou veřejností, lze považovat toto období za jedno z nejaktivnějších v novodobé historii.
Pomyslnou třešinkou na dortu a symbolickým zakončením „sezóny“ před obdobím dovolených bude akce z nejočekávanějších. První turnaj Realitního golfu, který se bude konat 8.6.2017 v Prague City Golfu Zbraslav.
„Myšlenka uspořádat golfový turnaj, na kterém se potkáme s kolegy, vznikla na jedné z konferencí, které jsem se účastnil. Zřejmě bylo nějaké nudné téma a někdo z účastníků pronesl, zdali by nebylo v takový krásný den lepší být někde v přírodě, například na golfu. Řídím se heslem, samo se to neudělá a výsledek je na světě, tedy přesněji bude, tento čtvrtek na Zbraslavi“ uvedl Robert Hanzl, jeden z pořadatelů.
Na webových stránkách www.realitnigolf.cz je aktuálně zveřejněný seznam realitních kanceláří, které se zúčastní. Pořadatelé se rozhodli na poslední chvíli rozšířit kapacitu a k dispozici jsou ještě poslední volná místa. Proto, pokud máte zájem, přihlaste se pomocí formuláře zde http://realitnigolf.cz/registrace/.
Velmi zajímavý a tak trochu netradiční bude formát turnaje. Hraje se systémem dvojic. Každá dvojice reprezentuje konkrétní značku realitní kanceláře a do výsledku se počítá součet netto bodů.
„Pokud nemáte „parťáka“ do dvojice, i tak se můžete zúčastnit. Turnaj je totiž součástí amatérské tour GPA PARTNERSHIP, ve které se soutěží v tradičních kategoriích. Výsledkem turnaje je však pro většinu hráčů něco jiného, než umístění na stupních vítězů. Smyslem je vzájemné neformální setkání s kolegy a založení tradice, protože již plánujeme druhé kolo, letos na podzim. Tím bude letošní tour naplněna, vítězná dvojice převezme putovní pohár a v roce 2018 budeme pokračovat“ uzavřel Hanzl.
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů