kurz na téma

Beseda o obchodování s ornou půdou

Školením Vás provedou Ing. Miroslav Jonáš a Ing. Martin Cakl

O co jde?

O zhruba tříhodinové povídání o velmi zajímavém odvětví realitního trhu – o zemědělské půdě.

Kdo Vás bude provázet?

Společně se mnou si s Vámi bude povídat jeden z největších českých odborníků a praktiků na obchodování s ornou půdou – Ing. Martin Cakl. A co je o Martinovi dobré vědět? 

Realitní investor, věnující se posledních 5 let především orné půdě. Za poslední rok realizoval 115 obchodů s investicí 15 mil. korun, kdy od přímých majitelů vykoupil cca 300 ha půdy. Aktivně spolupracuje se zemědělci při rozvoji svého půdního kapitálu. 

Dříve působil přímo jako jednatel společnosti Adol Group s.r.o (dnes ADOL Monitor), kde se dá považovat za průkopníka monitoringu inzerce a exekucí v ČR. Martin má za dobu 8 let bohaté zkušenosti ze školení a přednášek určených především realitním kancelářím. Nyní si pro Vás připravil celodenní blok věnovaný praxi při obchodování se zemědělskou půdou.

O čem budeme besedovat?

O tom, kde a jak najít ornou půdu, jak ji zhodnotit, na co se zaměřit a jak ji s pěkným ziskem prodat.

Ukážeme si praktické postupy, které oba děláme a které nám pomáhají. Vzájemnou diskusí si vyměním zkušenosti z obchodování s touto velmi zajímavou a bohužel makléři často podceňovanou komoditou.

Ukážeme si, že nejen nákup a prodej, ale i klasické zprostředkování prodeje pro klienty může
být velmi zajímavé.

Co je cílem?

Vyměnit si zkušenosti a ukázat si, že zemědělská půda je segment, který přináší obrovský potenciál.

Nenechte si tuto besedu ujít, jedná se o jednorázový projekt, který se vzhledem k časovému vytížení obou pánů a aktuální akční ceně již pravděpodobně nebude opakovat.

Cena: 826 Kč

Lektor:

Ing. Miroslav Jonáš
Ing. Miroslav Jonáš

V roce 2005 založil se společníkem M&M reality holding a.s. a vzal si na starost mj. oddělení práva, financí a investic. Tomu zůstal věrný celých deset let a nasbíral nepřeberné množství zkušeností zejména z oblastí exekucí, insolvencí a daní.

Lektor:

Ing. Martin Cakl
Ing. Martin Cakl

Realitní investor, věnující se posledních 5 let především orné půdě. Za poslední rok realizoval 115 obchodů s investicí 15 mil. korun, kdy od přímých majitelů vykoupil cca 300 ha půdy. Aktivně spolupracuje se zemědělci při rozvoji svého půdního kapitálu.

Detail školení:

Čas a místo konání: 

  • Čas: 9:00 - 12:00, místo konání Brno
  • Čas: 9:30 - 12:30, místo konání Ostrava
  • Čas: 12:00 - 15:00, místo konání Praha

Další kurzy lektora:

Právo a daně 2018

Detail kurzu

Exekuční specialista 2018

Detail kurzu

Insolvence 2018

Detail kurzu


Jak zobchodovat zadluženou nemovitost

Detail kurzu