Konference Realitního vzdělávacího institutu se přesouvají do CUBEXU! 23. 11. 2023 proběhne již 8. ročník pod názvem REALFEST

Představujeme vám žhavou novinku, kterou je konání v pořadí již 8. realitní konference REALFEST, v termínu 23. 11. 2023, s podtitulem Realitní RE-START 2024. Po třech letech se vracíme do pražského CUBEXU, moderního multimediálního konferenčního centra, které nemá v ČR obdoby.

Minulé dvě konference jsme v covidovém období pořádali společně finanční akcí FINfest. A nutno říct, že jsme byli úspěšní. Chceme se však posouvat dál a všem našim příznivcům nabídnout opět něco navíc. Pilně totiž nasloucháme a zpětná vazba je pro nás nesmírně důležitá. Většině z vás vadilo, že se na společných akcích vytrácí osobní kontakt, chybí networking, vystavovatelé jsou často mimo realitní obor, témata v některých sálech jsou nezajímavá, je zde absence doprovodného programu a co asi vadilo nejvíc, že realitní témata jsou vlastně takovým malým bratříčkem nebo přílepkem k jiné akci. A to pro náš obor není důstojné.

Proto jsme se rozhodli, že další pokračování odborných realitních konferencí s exkluzivním programem bude výhradně pro realitní zprostředkovatele. Věříme, že si to naše profese a vy všichni zasloužíte. Z tohoto titulu pro vás připravujeme akci, která nemá v historii našich konferencí obdoby.

A na co se vlastně můžete těšit?

Na nejlepší řečníky z oboru, panelové diskuse na aktuální témata, novinky v oblasti legislativy, inspiraci, motivující příběhy, návody na to, jak vydělávat víc, diskuse v předsálí s lidmi, které znáte, doprovodný program a závěrečnou after party.

Prodej vstupenek začne 5. září a pro první zájemce připravujeme velmi milé překvapení. Sledujte naše stránky a neunikne vám žádná z novinek.

Děkujeme, že nám zachováváte přízeň a těšíme se na setkání se všemi při největší realitní události podzimu. 23. 11. 2023, v konferenčním centrum CUBEX. Startujeme v 9:00.

 

Tým RVI

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů