Jak pracovat se zatíženou nemovitostí

Toto školení je zaměřeno na:

Insolvence, Exekuce, oddlužení. A na co Vás zve jeho autor Mirek Jonáš?

"Téma je to široké, mohli bychom se o tom bavit tři semestry na Vysoké škole a stále by to nestačilo. Takže co si povíme?

Exekuce
 
Zde se zaměřím na samotnou podstatu toho, jak se člověk do exekuce dostane. Dále pak, jak exekutoři postupují a jaké kroky dělají při vymáhání.
Velkou část budu samozřejmě věnovat exekucemi postiženým nemovitostem a to zejména z hlediska, jak je uchopit obchodně. Čili, jak se vyhnout dražbě a nemovitost zobchodovat. Probereme třeba lustraci dlužníka, uzavírání KS, když je na nemovitosti Exekuční zástavní právo. Další podobná omezení. Probereme i dražby.
A zaměřím se i na stále častjěší exekuce prováděné finančními úřady.
 
Insolvence
 
V souladu s novelou platnou od 1.6.2019 se budeme bavit o tom, jak se dostat do insolvence a co to vůbec znamená. Jak je to s prodejem nemovitosti v rámci insolvence. Jak se zprostředkovává prodej nemovitosti pro IS, jak se nakonec nemovitost kupuje mimo dražbu. Samozřejmě probereme i to, jak se v rámci insolvence draží.
 
Vše bude zaměřeno hlavně na možnost diskuse, protože je to široký záběr, takže je lepší si povídat než jen “tupě” přednášet.

 

Informace o školení

Cena:1 500 Kč
Datum:4. 3. 2021
12. 5. 2021
Čas:9:00 - 17:00
Adresa:Šrobárova 13, Praha
Lektor:Ing. Miroslav Jonáš

Následující kurzy

Kurzy pro pokročilé
2104

Typologie klienta

21.4. 2021 09:00Praha