Milan Zajíček

Majitel a ředitel společnosti Pražská manažerská akademie, s.r.o. Zkušený praktik, který se více než 23 let se zabývá osobnostním rozvojem jednotlivců, týmů a firem. Jeho mottem je: „Mám rád vítězství. Vítězství mohou být malá i velká. Pracovní i osobní.“

Kdo je Milan Zajíček?

  • Od roku 1992 podnikám. Nejprve jako obchodník, manažer obchodní skupiny a později jako lektor, školitel, poradce a kouč.
  • Jsem majitelem vzdělávací a poradenské společnosti PRAŽSKÁ MANAŽERSKÁ AKADEMIE, s.r.o.
  • Od roku 1997 jsem licencovaným trenérem metody STRUCTOGRAM® a od roku 2014 jsem převzal zastoupení Institutu pro biostrukturální analýzu IBSA se sídlem ve švýcarském Luzernu, jako Master Trainer STRUCTOGRAM® pro ČR a SR.
  • Jsem absolventem dvouletého studia na Katedře Psychologie UK v Praze (sociálně psychologický výcvik).
  • Setkat jsme se mohli také na různých konferencích, nebo veletrzích (např. HR Days, FINfest, Interiéry, Česko-slovenské fórum inkasního trhu,…atd.)
  • Jsem vášnivým sportovcem. Sport je mým koníčkem a také relaxací. Hraji hokej, tenis, běhám, jezdím na kole, lyžuji,….a to mě udržuje ve fyzické i psychické kondici. Při práci se svými klienty využívám mnoho poznatků, které jsem při sportu získal, jako např. důležitost správného nastavení cíle, vyvolání motivace, získání lidí pro společné dosažení cíle, příprava, ale také regenerace a relaxace.

Kurzy lektora

Následující kurzy

Momentálně nejsou k dispozici žádné akce.

Fotografie z jejích školení

Další lektoři

Chcete vědět, co Vás mohou naučit naši další školitelé?