kurz

Příprava nemovitostí pro prodej

Popisy zakázek, foto, video, vyhledávání na serverech, propagace zakázek, homestaging a příprava majitele na prodej, práce s nemovitostí před prohlídkou atd.

Školením Vás provede Mgr. Ivana Cikánková

Příprava nemovitostí pro prodej

Mgr. Ivana Cikánková
Mgr. Ivana Cikánková
Lektor

Toto školení je zaměřeno na:

Klíčová dovednpst pro vaše podnikání. Připravit nemovitost, najít její příběh a ten správně komunikovat klientovi. Definovavt si správnou cílovou skupinu a mluvit její řečí v. textech. TO vše a ještě mnoho dalšího si prodjeme prakticky v tomto semináři. Nosná témata kurzu jsou: marketingová příprava (cílová skupina, jak najít příběh) popisy zakázek, foto, video zpracování, vyhledávání na serverech, propagace zakázek, základy homestaging, práce se zakázkou před prohlídkou atd.

Je celkem jedno, jestli jste začínající makléř nebo potřebujete jen "kopanec" pro další restart. Seminář je hodně aktivní, spojení s praktickými zkouškami. Vše, co si budeme trénovat, je založeno na mojí aktivní praxi a všechny postupy sama praktikuji a realizuji s klienty. 

Čas nabitý pozitivní energiií a sdílením zkušeností, je rozhodně dobrou investicí do vás samých.

Těším se na setkání a debatu, Ivana 

Cena: 1 500 Kč

Datum: 15. 7. 2020

Šrobárova 13, Praha

9:00 - 17:00

Lektor:

Mgr. Ivana Cikánková
Mgr. Ivana Cikánková

Působí jako lektorka a konzultantka pro realitní trh (realitní kanceláře, makléře). Od roku 1998 Je stále aktivní a úspěšnou realitní makléřkou. Je spoluzakladatelkou Realitního vzdělávacího institutu. Založila projekt www.zenyvrealitach.cz. To, co dělá, jí pořád baví.

Další kurzy lektora:

Exkluzivita a jak na ni

Detail kurzu
marketing makléře

Marketing realitního makléře

Detail kurzu